godziny2020 2

04 pepco
tel. 65 525 00 60
www.pepco.pl

PEPCO to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku w myśl hasła „Więcej za mniej…codziennie!”.

Jest to jedyny tego typu operator niespożywczy w Polsce. PEPCO Poland Sp. z o.o. jest jedną ze spółek, należących do grupy firm holdingu inwestycyjnego Pepkor.

PEPCO Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest wyłącznym właścicielem wszystkich sklepów sieci, powstających pod marką PEPCO - zarządza istniejącymi sklepami oraz ustala strategię otwarć nowych placówek (w najmowanych przez PEPCO lokalach).

W związku z coraz większym zainteresowaniem Polaków sklepami dyskontowymi o profilu niespożywczym (które od lat rozwijają się bardzo dynamicznie w USA czy krajach Europy Zachodniej), firma PEPCO chce każdego roku powiększać swój udział w rynku, otwierając kolejne placówki sieci. Od samego początku istnienia firmy, plany PEPCO Poland skupiały się na dopasowaniu oferty optymalnej dla polskiego klienta i tworzeniu sklepów niedrogich, samoobsługowych, z lokalizacją w centrach miast lub centrach handlowych, gdzie wraz z sąsiadującymi operatorami spożywczymi PEPCO składa się na kompleksową ofertę handlową. Taki model sklepu zapewnia wygodne zakupy na „każdą kieszeń”, oferując niskie ceny i szeroki asortyment - dla wszystkich.

Dzięki ukierunkowaniu na optymalne zarządzanie siecią oraz intensywną ekspansję, firma skutecznie realizuje założone cele strategiczne, dotyczące sprzedaży oraz rozwoju. Model budowy sieci PEPCO został oparty na programie 35-45 otwarć rocznie.

Docelowo PEPCO zamierza stworzyć sieć liczącą ponad 500 sklepów w całej Polsce.