godziny2020

03 ukubusia
tel. 501-065-896
www.ukubusia.pl

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1994 roku. W 2004 roku postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o branżę dziecięcą.
I tak 1 lipca powstał pierwszy sklep "U KUBUSIA". Nazwa pochodzi od imienia naszego młodszego syna - Kuby.

Ogromne zaangażowanie i wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów zaowocowało powstaniem kolejnych punktów.
Nasze centra dziecięce obecnie zajmują ponad 5ooo m2 i znajdują się na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska. W swojej działalności zawsze mamy na uwadze zaspokojenie potrzeb młodych mam i ich pociech. Dlatego oferujemy markowe produkty, które gwarantują najwyższą jakość, posiadają atesty i cieszą się uznaniem. Konsultacje ze szkołami rodzenia, pediatrami i położnymi dają nam obraz potrzeb naszych klientek. Ofertę stale poszerzamy o nowości. W tym celu jeździmy na targi dziecięce polskie jak i zagraniczne.

Naszym atutem jest personel, który dokłada wszelkich starań, aby młoda mama czuła się komfortowo i profesjonalnie obsłużona. Pomagają nam w tym również czołowi producenci, którzy organizują szkolenia dla naszych pracowników, weryfikują wiedzę poprzez testy i egzaminy, a następnie wydają certyfikaty. Z rzetelnością słuchamy wszelkich uwag naszych klientów i reagujemy na nie: między innymi zwiększyliśmy rozmiar oferowanej odzieży dziecięcej do 146 cm oraz w naszej hurtowni w Rawiczu wprowadziliśmy obuwie dziecięce (19 do 36). Stale poszerzamy ofertę wózków i fotelików samochodowych. Swoje stoiska patronackie mają w naszych punktach wszyscy czołowi producenci artykułów dla dzieci.

W CH Nasze Leszno ponownie wprowadziliśmy do oferty buty.
Dużą wagę przywiązujemy do "bezpiecznych" gadżetów dla najmłodszych, które również posiadamy w ofercie.