godziny2020 2


 

NASZA OFERTA

o nas spar 1SPAR to sieć lokalnych sklepów prowadzonych przez polskich przedsiębiorców oferujących klientom wszystko, czego potrzebują na codzienne zakupy dla swojej rodziny. W tej chwili w Polsce działa ponad 200 sklepów pod naszym logo.

Dbamy o to, aby produkty, które u nas kupisz były najwyższej jakości. Gwarantują to codzienne dostawy warzyw i owoców od sprawdzonych dostawców, także tych lokalnych, szeroki wybór mięs, wędlin i serów. Możesz kupić na wagę, dokładnie tyle, ile potrzebujesz.

W wybranych sklepach ze znakiem SPAR znajdziesz także bogaty wybór ryb i owoców morza, kupisz włoskie, greckie lub hiszpańskie specjały.

Polecamy produkty SPAR, które są tak samo dobre jak znane marki, ale tańsze. Sekcja SPAR Natural to bogaty wybór produktów bio, dla osób na diecie bezglutenowej, bezlaktozowej, wegetariańskiej lub wegańskiej. Jakiekolwiek są Twoje żywieniowe preferencje, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Bo SPAR jest najlepszy dla Ciebie!


NASZA KULTURA

Jesteśmy częścią lokalnych społeczności, a społeczności są jak rodzina. Wszystkie nasze Pracujemy ciężko po to, aby dostarczać Wam codziennie najwyższej jakości, najświeższe produkty za bardzo dobrą cenę.

Żyjemy życiem lokalnych społeczności, troszczymy się o nie, bo nasi Klienci to także nasi przyjaciele i rodzina, nasi sąsiedzi.

Sklepy SPAR są prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców, płacących podatki w Polsce, znających potrzeby swoich Klientów – w końcu żyją w tym samym miejscu co oni. Przyjazny personel zna swoich Klientów, którzy mogą się tu poczuć jak w domu, wśród przyjaciół.


SPAR INTERNATIONAL - MYŚLIMY GLOBALNIE, DZIAŁAMY LOKALNIE

Prowadzone przez polskich przedsiębiorców sklepy SPAR są częścią międzynarodowej organizacji zrzeszającej niezależnych detalistów i hurtowników - SPAR INTERNATIONAL. Nasza marka powstała z głębokiej wiary w to, że razem można dokonać więcej, skutecznie zapewniając wysokiej jakości zakupy dla lokalnych społeczności.

Sklepy SPAR działają na 4 kontynentach a jest ich już ponad 13 000. Najważniejszą wartością SPAR są ludzie: niezależni przedsiębiorcy będący właścicielami sklepów, pracownicy znający swoich Klientów i ich potrzeby oraz Klienci, którzy doceniają wysoką jakość za rozsądną cenę.

SPAR powstał w latach 30 XX wieku w Niderlandach. Założyciel firmy, Adriaan van Well stwierdził, że niezależni przedsiębiorcy i hurtownicy mogą zyskać więcej pracując razem a nie osobno – i tak powstał DESPAR, który w przeciągu kolejnych 20 lat obecny był już w kolejnych 8 państwach. W międzyczasie DESPAR zmienił nazwę na SPAR, jednak wartości, którymi się kierował, czyli wybór, świeżość, jakość i obsługa, pozostały niezmienne i przyświecają działalności marki do dziś.